Të Preferuarat E Juaja
Shfaqje dhe Filma

Shikoni Filmat dhe Serialet më të Fundit në Një Abonim
Të Gjitha Kanalet E Filmave Dhe Serialeve Të TV Janë Të Disponueshme

UEFA & World Cup
Transmetime Futbolli

Shikoni Të Gjithë Kampionët Sportivë Dhe Kupën Botërore Në Një Abonim
Shumë Kanale Janë Dalluese Në Duart Tuaja Për Çmime Të Lira

Sezonet e Fundit

Të Shfaqjeve dhe Filmave Më Të Njohura

Më shumë se +7500 kanale dhe 24000 filma dhe shfaqje në një abonim dhe në një vend

 • Provë 24 orë IPTV

  Merrni një provë 24 orë për të kontrolluar cilësinë dhe stabilitetin e kanaleve para se të regjistroheni nga € 1
 • Abonim IPTV

  Mbi 50000 kanale argëtuese me filma, filma vizatimor, sport dhe seriale nga 11 € / Muaj
 • Rishitës IPTV

  Bëhuni një rishitës IPTV dhe filloni të fitoni para sot nga € 200
 • Lidhje me Ultra-shpejtësi
 • 50,000+ Kanale Drejtpërdrejtë & VOD
 • Instalim Falas
 • Cilësi SD, HD, FHD dhe 4K
 • Plane Tarifore Elastike
 • Kontakt i Shpejtë 24/7
Tarifat

Zgjidhni planin tuaj

ABONIMI ROYAL IPTV (TË GJITHA PAJISJET)

1 muaj IPTV

30 Ditë Abonim IPTV

 • Mbi 10000 Kanale Live
 • Mbi 40000 VOD
 • Shfaqje TV dhe Filma
 • Kanalet HD 4K FHD
 • Kanalet Premium
 • Të Gjitha Pajisjet
 • Të Gjitha Aplikacionet
 • Shikoni TV Live Online 24/7
 • Teknologji AntiFreeze
 • Përditësime Falas
 • 24 / 7 Suport
 • Shpejt & Qëndrueshëm
 • 99% Uptime
€ 11 | 1 muaj
3 muaj IPTV

90 Ditë Abonim IPTV

 • Mbi 10000 Kanale Live
 • Mbi 40000 VOD
 • Shfaqje TV dhe Filma
 • Kanalet HD 4K FHD
 • Kanalet Premium
 • Të Gjitha Pajisjet
 • Të Gjitha Aplikacionet
 • Shikoni TV Live Online 24/7
 • Teknologji AntiFreeze
 • Përditësime Falas
 • 24 / 7 Suport
 • Shpejt & Qëndrueshëm
 • 99% Uptime
€ 24 | 3 muaj
popullor
6 muaj IPTV

180 ditë Susbscription IPTV

 • Mbi 10000 Kanale Live
 • Mbi 40000 VOD
 • Shfaqje TV dhe Filma
 • Kanalet HD 4K FHD
 • Kanalet Premium
 • Të Gjitha Pajisjet
 • Të Gjitha Aplikacionet
 • Shikoni TV Live Online 24/7
 • Teknologji AntiFreeze
 • Përditësime Falas
 • 24 / 7 Suport
 • Shpejt & Qëndrueshëm
 • 99% Uptime
€ 42 | 6 muaj
Plani IPTV 1 vjeçar

360 Ditë Abonim IPTV

 • Mbi 10000 Kanale Live
 • Mbi 40000 VOD
 • Shfaqje TV dhe Filma
 • Kanalet HD 4K FHD
 • Kanalet Premium
 • Të Gjitha Pajisjet
 • Të Gjitha Aplikacionet
 • Shikoni TV Live Online 24/7
 • Teknologji AntiFreeze
 • Përditësime Falas
 • 24 / 7 Suport
 • Shpejt & Qëndrueshëm
 • 99% Uptime
€ 80 | 12 muaj
Tarifat

Zgjidhni planin tuaj

ABONIMI DELUXE IPTV (TË GJITHA PAJISJET)

1 muaj IPTV

30 Ditë Abonim IPTV

 • Mbi 7400 Kanale Live
 • Mbi 29000 VOD
 • Shfaqje TV dhe Filma
 • Kanalet FHD HD & SD
 • Kanalet Premium
 • Të Gjitha Pajisjet
 • Të Gjitha Aplikacionet
 • Shikoni TV Live Online 24/7
 • Teknologji AntiFreeze
 • Përditësime Falas
 • 24 / 7 Suport
 • Shpejt & Qëndrueshëm
 • 99% Uptime
€ 11 | 1 muaj
3 muaj IPTV

90 Ditë Abonim IPTV

 • Mbi 7400 Kanale Live
 • Mbi 29000 VOD
 • Shfaqje TV dhe Filma
 • Kanalet FHD HD & SD
 • Kanalet Premium
 • Të Gjitha Pajisjet
 • Të Gjitha Aplikacionet
 • Shikoni TV Live Online 24/7
 • Teknologji AntiFreeze
 • Përditësime Falas
 • 24 / 7 Suport
 • Shpejt & Qëndrueshëm
 • 99% Uptime
€ 18 | 3 muaj
6 muaj IPTV

180 ditë Susbscription IPTV

 • Mbi 7400 Kanale Live
 • Mbi 29000 VOD
 • Shfaqje TV dhe Filma
 • Kanalet FHD HD & SD
 • Kanalet Premium
 • Të Gjitha Pajisjet
 • Të Gjitha Aplikacionet
 • Shikoni TV Live Online 24/7
 • Teknologji AntiFreeze
 • Përditësime Falas
 • 24 / 7 Suport
 • Shpejt & Qëndrueshëm
 • 99% Uptime
€ 29 | 6 muaj
popullor
Plani IPTV 1 vjeçar

360 Ditë Abonim IPTV

 • Mbi 7400 Kanale Live
 • Mbi 29000 VOD
 • Shfaqje TV dhe Filma
 • Kanalet FHD HD & SD
 • Kanalet Premium
 • Të Gjitha Pajisjet
 • Të Gjitha Aplikacionet
 • Shikoni TV Live Online 24/7
 • Teknologji AntiFreeze
 • Përditësime Falas
 • 24 / 7 Suport
 • Shpejt & Qëndrueshëm
 • 99% Uptime
€ 57 | 12 muaj

Nga sot e tutje, ju do të keni mundësi të blini abonimin tuaj IPTV përmes Paypal, Kartave të Kreditit ose edhe Kriptomonedhave dhe të përfitoni një zbritje

Paypal
vizë
mastercard
amerikan shprehin
JCB
Bitcoin

Me planin tonë IPTV, ju nuk ju duhet as një gjyq , është të përfshira në pajtimin tuaj , me tonat Garancia e parave mbrapa 7 ditë Politika.

Por nëse insistoni, mund të merrni një llogari të provës 24 orë për 1 euro, për të kontrolluar cilësinë dhe stabilitetin e kanaleve, përpara se të shkoni në pajtimin e Shërbimit tonë.

Kthim parash Garanci

Me planin tonë IPTV ju nuk keni nevojë as për një provë, ajo është e përfshirë në abonimin tuaj.

Si të kërkoni paratë tuaja mbrapa?

 • Merrni abonimin tuaj për IPTV
  Merrni abonimin tuaj IPTV nga faqja jonë e internetit
 • Provoni abonimin tuaj IPTV
  Kontrolloni cilësinë dhe qëndrueshmërinë e kanaleve. Mbi 49000 Kanale & Vod
 • 100% Kenaqësi e Garantuar
  Provoni IPTV për një minimum prej 1 ditë deri në maksimum 7 ditë.
 • Ose Garanci 7 Ditore për Kthimin e Parave
  Për të kërkuar një rimbursim, thjesht na kontaktoni përmes llogarisë tuaj në faqen tonë të internetit

Sport Live dhe shfaqje televizive për miqtë më të mirë

MYMA OTT është shërbimi më i rekomanduar i abonimit IPTV, sepse ne ofrojmë paketat më të përballueshme me serverin më të qëndrueshëm ku mund të qaseni në çdo kohë, kudo në botë!

 • 4K
  Cilësi Ultra HD
 • 10,000 +
  Kanale Online

FITONI N TO 1,000 € / MO ME MYMA OTT PROGRAMI REFERUES

Merrni 10% për çdo referim dhe ofrojini atij (asaj) 10% zbritje për abonimin duke përdorur link-un tuaj të referimit ose kodin promocional

A keni menduar ndonjëherë për t'u bërë një Rishitës IPTV ?

 • Instaloni panelin tuaj dhe filloni të fitoni
 • Krijoni abonimet tuaja IPTV
 • Shisni në të gjithë botën
 • Punoni nga shtëpia juaj
 • Asnjë investim i nevojshëm
 • Instalim i lehtë dhe trajtim i lehtë - ne ju ndihmojmë

Filloni Shitjet Në 5 Minuta!

Vlerësimet

Çfarë thonë klientët tanë

Patric S.

Jam Patrik nga Britania e Madhe. Unë kam nevojë për shërbim IPTV posaçërisht për evente sportive dhe pasi unë jam gjithmonë jashtë shtetit kryesisht më duhet vërtet një zgjidhje televizive që mund të punojë kudo me mua dhe për çdo pajisje dhe kjo teknologji po behet popullor në treg. Shërbimi i tyre vjen me EPG që është vërtet mbresëlënëse. Unë do të sugjeroj këtë ofruesin më të mirë IPTV për të gjithë ata që më lexojnë. Faleminderit, Patrik <img draggable="false" role="img" class="emoji" alt="" src="https://s.w.org/images/core/emoji/12.0.0-1/svg/1f642.svg">

Mikal L.

Një shitës shumë serioz, shumë i kënaqur me shërbimin, do e rekomandoja, çdo gje funksionon perfekt.

Stefanie R.

Përshëndetje, unë jam Stefani nga Kanadaja. Bleva MAG 322W tim të ri nga Amazon dhe mora abonimin tim IPTV nga mymaott. Sistemi i zgjuar cdn ndihmon vërtet posaçërisht kur ke një lidhje të ulët ping. Unë e dua EPG IPTV dhe shumë seriale dhe gjithçka që gjeta me to. Më rekomandoi nga shoqja ime që jeton në Kanada dhe do t'ua rekomandoj gjithashtu të gjithëve. <img draggable="false" role="img" class="emoji" alt="" src="https://s.w.org/images/core/emoji/12.0.0-1/svg/1f642.svg">

Samuel C.

Zgjedhje e madhe e kanaleve IPTV, e shpejtë, efikase dhe funksionon. Faleminderit të veçantë për shërbimin ndaj klientit ata më ndihmuan gjatë gjithë procesit

Coby S.

Suporti ndaj klientit tepër ndihmuese dhe kanalet janë pikërisht ato që unë jam duke kërkuar, veçanërisht pasi të gjitha kanalet kryesore ExYu janë atje.

Ndihmë të Shpejta

ARTIKUJ NDIHMËS

Udhëzuesi ynë hap pas hapi dhe ekipi i mbështetjes së klientit do të sigurojë që ju të konfiguroni IPTV tuaj dhe të filloni të shikoni mbi 8700+ kanale dhe 49000+ Filma + Seri menjëherë pas porosisë tuaj!

PS4
xbox
Enigmë
android
IOS
Dritaret
Kodi
Kuti Mag
SmartTV
Samsung
LG
Apple TV
FireStick
vit

Pas vendosjes së porosisë, ju lutemi, kontrolloni emailin tuaj për të marrë udhëzimet e pagesës

X