Вашите омилени
серии и филмови

Гледајте ги најновите филмови и серии со една претплата.
Сите канали за филмови и ТВ серии се достапни.

УЕФА и Светско Првенство
Пренос на фудбалски натпревари

Гледајте ги сите шампионски натпревари и натпреварите на Светското Првенсто со една претплата.
Многу канали се блиску до вас по ефтини цени.

Последните сезони

на популарни серии и филмови

Повеќе од +7500 канали и 24000 филмови и серии со една претплата, на едно место.

 • IPTV 24 часа пробен период

  Добијте 24 часа пробен период за да ги проверите квалитетот и стабилноста на каналите пред да се претплатите од € 1
 • IPTV претплата

  Над 50000 забавни канали со филмови, цртани филмови, спорт и серии од 11 € / месец
 • IPTV препродавач

  Станете IPTV препродавач и започнете да заработувате пари денес од € 200
 • Ултра брза врска
 • 50,000 XNUMX+ канали во живо и VOD
 • Бесплатна инсталација
 • SD, HD, FHD и 4K квалитет
 • Планови за флексибилни тарифи
 • Брза поддршка 24/7
Тарифи

Изберете го вашиот план

РОЈАЛ ИПТВ ПРЕТПЛАТА (СИТЕ УРЕДИ)

1 месеци IPTV

30 дена IPTV претплата

 • Повеќе од 10000 канали во живо
 • Над 40000 VOD
 • ТВ-емисии и филмови
 • 4K FHD HD канали
 • Премиум канали
 • Сите уреди
 • Сите апликации
 • Гледајте онлајн ТВ во живо 24/7
 • Технологија против закочување
 • Бесплатни ажурирања
 • 24 / 7 поддршка
 • Брз и стабилен
 • 99% време на работа
€ 11 | 1 месеци
3 месеци IPTV

90 дена IPTV претплата

 • Повеќе од 10000 канали во живо
 • Над 40000 VOD
 • ТВ-емисии и филмови
 • 4K FHD HD канали
 • Премиум канали
 • Сите уреди
 • Сите апликации
 • Гледајте онлајн ТВ во живо 24/7
 • Технологија против закочување
 • Бесплатни ажурирања
 • 24 / 7 поддршка
 • Брз и стабилен
 • 99% време на работа
€ 24 | 3 месеци
популарен
6 месец IPTV

180 дена IPTV претплата

 • Повеќе од 10000 канали во живо
 • Над 40000 VOD
 • ТВ-емисии и филмови
 • 4K FHD HD канали
 • Премиум канали
 • Сите уреди
 • Сите апликации
 • Гледајте онлајн ТВ во живо 24/7
 • Технологија против закочување
 • Бесплатни ажурирања
 • 24 / 7 поддршка
 • Брз и стабилен
 • 99% време на работа
€ 42 | 6 месеци
1 годишен план за ИПТВ

360 дена IPTV претплата

 • Повеќе од 10000 канали во живо
 • Над 40000 VOD
 • ТВ-емисии и филмови
 • 4K FHD HD канали
 • Премиум канали
 • Сите уреди
 • Сите апликации
 • Гледајте онлајн ТВ во живо 24/7
 • Технологија против закочување
 • Бесплатни ажурирања
 • 24 / 7 поддршка
 • Брз и стабилен
 • 99% време на работа
€ 80 | 12 месеци
Тарифи

Изберете го вашиот план

ДЕЛУКС ИПТВ ПРЕТПЛАТА (СИТЕ УРЕДИ)

1 месец IPTV

30 дена IPTV претплата

 • Повеќе од 7400 канали во живо
 • Над 29000 VOD
 • ТВ-емисии и филмови
 • FHD HD & SD канали
 • Премиум канали
 • Сите уреди
 • Сите апликации
 • Гледајте онлајн ТВ во живо 24/7
 • Технологија против закочување
 • Бесплатни ажурирања
 • 24 / 7 поддршка
 • Брз и стабилен
 • 99% време на работа
€ 11 | 1 месец
3 месеци IPTV

90 дена IPTV претплата

 • Повеќе од 7400 канали во живо
 • Над 29000 VOD
 • ТВ-емисии и филмови
 • FHD HD & SD канали
 • Премиум канали
 • Сите уреди
 • Сите апликации
 • Гледајте онлајн ТВ во живо 24/7
 • Технологија против закочување
 • Бесплатни ажурирања
 • 24 / 7 поддршка
 • Брз и стабилен
 • 99% време на работа
€ 18 | 3 месеци
6 месец IPTV

180 дена IPTV претплата

 • Повеќе од 7400 канали во живо
 • Над 29000 VOD
 • ТВ-емисии и филмови
 • FHD HD & SD канали
 • Премиум канали
 • Сите уреди
 • Сите апликации
 • Гледајте онлајн ТВ во живо 24/7
 • Технологија против закочување
 • Бесплатни ажурирања
 • 24 / 7 поддршка
 • Брз и стабилен
 • 99% време на работа
€ 29 | 6 месеци
популарен
1 годишен план за ИПТВ

360 дена IPTV претплата

 • Повеќе од 7400 канали во живо
 • Над 29000 VOD
 • ТВ-емисии и филмови
 • FHD HD & SD канали
 • Премиум канали
 • Сите уреди
 • Сите апликации
 • Гледајте онлајн ТВ во живо 24/7
 • Технологија против закочување
 • Бесплатни ажурирања
 • 24 / 7 поддршка
 • Брз и стабилен
 • 99% време на работа
€ 57 | 12 месеци

Од денес па натаму, ќе можете да ја купите вашата IPTV претплата преку Paypal, кредитни картички или преку Криптовалута и да добиете попуст

PayPal
Виза
MasterCard
американски експрес
JCB
Bitcoin

Со нашиот план за IPTV, дури и не ви треба судење , тоа е вклучено во вашата претплата , со нашите 7 ден гаранција за враќање на парите Политика.

Но, ако инсистирате, можете да добиете 24 часа пробна сметка за 1 евро, за да ги проверите квалитетот и стабилноста на каналите, пред да се претплатите на нашата услуга.

Гаранција за Гарантира

Со нашиот IPTV план, дури и не ви треба пробен период. Тој е вклучен во вашата претплата.

Како да ги побарате парите назад?

 • Преземете ја вашата IPTV претплата
  Преземете ја вашата IPTV претплата од нашата веб-страница
 • Пробајте ја вашата IPTV претплата
  Проверете ги квалитетот и стабилноста на каналите. Над 49000 канали и Vod (системи за видеа)
 • 100% Загарантирано задоволство
  Пробајте го IPTV од минимум 1 дена до максимум 7 дена
 • Или 7-дневна гаранција за враќање на парите
  За да побарате поврат на средства, контактирајте не преку вашата сметка на нашата веб-страница

Спорт во живо и ТВ-емисии за најдобри пријатели

MYMA OTT е најпрепорачаниот начин на IPTV претплата затоа што нудиме најприфатливи пакети со најстабилен сервер на кој можете да пристапите во секое време, на кое било место во светот!

 • 4K
  Ултра HD квалитет
 • 10,000 +
  Онлајн канали

Заработете до 1,000 € / МО СО МИМА ОТТ на МИМА ОТТ

Добијте 10% за секоја покана и понудете му/и (10%) попуст за претплата користејќи го вашиот линк за покана или промо код

Дали некогаш сте размислувале за тоа да станете IPTV препродавач ?

 • Инсталирајте го вашиот панел и започнете да заработувате
 • Создадете свои IPTV претплати
 • Продажба низ целиот свет
 • Работа од вашиот дом
 • Не е потребна инвестиција
 • Лесно поставување и лесно ракување - ние ви помагаме

Започнете ја Продажбата За 5 минути!

Изјави за нас

Што велат нашите клиенти

Патрик С.

Тука е Патрик од Велика Британија. Ми треба IPTV услуга специјално за спортски настани, со оглед на тоа што секогаш сум надвор од државата. Навистина ми треба ТВ решение кое може да работи секаде и да го поддржува секој уред и оваа технологија е тренд на пазарот. Нивната услуга доаѓа со EPG што е навистина импресивно. Јас ќе го предложам најдобриот IPTV добавувач на сите што ме читаат. Благодарам, Патрик :)

Михал Л.

Многу сериозен продавач. Многу сум задоволен од добавувачот, би го препорачал бидејќи навистина работи одлично.

Стефани Р.

Здраво, јас сум Стефани од Канада. Јас ја купив мојата нова MAG 322W од Amazon и ја добив мојата IPTV претплата од mymaott. Паметниот cdn систем навистина помага специјално кога имате ниска пинг-врска. Јас многу го сакам EPG IPTV, ТВ сериите и сè што најдов таму. Ми го препорача мојот пријател кој живее во Канада и јас ќе го препорачам на секој. 🙂

Самуел Ц.

Голем избор на IPTV канали, брз, ефикасен и функционира. Посебна благодарност до услугата за клиенти кои ми помогнаа во целиот процес.

Коби С.

Екстремно корисна корисничка поддршка, а каналите се токму она што го барам, особено затоа што сите главни канали на ExYu се таму.

Брзи упатства

УПАТСТВА ЗА КОРИСТЕЊЕ

Нашиот чекор-по-чекор водич и тимот за поддршка на клиенти ќе обезбедат да ја поставите вашата IPTV и да започнете да гледате над 8700+ канали и 49000+ филмови + серии веднаш по нарачката!

PS4
Xbox
Енигма
Андроид
IOS
Windows
Kodi
Маг кутија
SmartTV
Samsung
LG
Apple TV
FireStick
година

По поставувањето на нарачката, проверете ја вашата е-пошта за да добиете упатство за плаќање

X